Tag: благо

Пролетно Уживање: Мини Павлови Тортички
Декорација, Разни Десерти, Торти

Пролетно Уживање: Мини Павлови Тортички

За мене лично, овие Павлови мини тортички се совршениот пролетен десерт-ве заблажува и освежува во исто време. Крцкав и кремаст десерт кој навистина е неодолив и се јаде во еден здив.