Tag: вегански колач

Посен Колач: Медено Срце со Домашен Мармалад
Разни Десерти

Посен Колач: Медено Срце со Домашен Мармалад

Премеко, пресочно и неодоливо колаче кое е совршена комбинација со попладневното кафе или чај. Ова колаче е посно така да е соодветно за сите оние кои постат периодот пред Велигден или пак оние кои се на веганска исхрана.