Tag: прилог

Превкусна Идеја за Ручек: ,,Смачкани" Компири со Фета и Моцарела
Главни Јадења

Превкусна Идеја за Ручек: ,,Смачкани” Компири со Фета и Моцарела

Толку се меки и миризливи, а се прават едноставно. Супер комбинација со месо, риба, салата или супа, вреди да се пробаат. Јас ги правам често, особено кога ќе ми ,,здосадат” стандардните рецепти со компири.